Strona główna

IV TURNIEJ GRAND-PRIX w PĘGOWIE 09.01.2010 SZKOŁY PODSTAWOWE

SP w Pęgowie 2010-01-09/2010-01-09
Arbiter: Eligiusz Jankowski


Tabela turniejowa


NrTyt.Nazwisko ImięFMJDRank.R1R2R3R4R5R6R7R8R9M-ce
1IVLament, Katarzyna0B 19172455681011133
2IVBiadasiewicz, Adam0024688101214161
3IIIMiążek, Apolonia0024579111315162
4VGóralska, Natalia0024446799910
5Lech, Tomasz N0000246668813
6Kupis, Małgorzata0002224446617
7Kołodziejczyk, Tomasz0002468888105
8Treter, Emilia0000000000020
9Grzecznik, Dawid0022466889911
10Klimowicz, Kacper0013555577912
11Taratorkin, Tomasz0002224468108
12Prystasz, Eryk0000022444418
13Górski, Konrad0000002244419
14Gąsiewicz, Maciej0002444668814
15Hanuszewicz, Paweł0022244689106
16Gąsiewicz, Wojciech00224688810124
17Szymaszkiewicz, Karolina0022444688109
18Gołąbek, Karolina0022222468816
19Karpiak, Dawid0000246666815
20Chatys, Aleksandra0013356778107

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.42) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0055 Właściciel: Jacek Stążka