GRAND PRIX POLSKI 2022 - LIGA ŻAKÓW
L.p. Nazwisko i imię Klub Rocznik PKT RAZEM I II III IV V VI
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 BRZOZOWSKI, Nikodem UKS Roszada Lipno 2014 414 14 50 64 10 60 70 10 60 70 8 60 68 11 60 71 11 60 71
2 BOŻEJEWICZ, Danuta UKS Komorzanka Komorze 2014 389 10 45 55 7 60 67 12 47 59 9 60 69 9 60 69 10 60 70
3 LEŚNIEWSKI, Michał UKS Roszada Lipno 2014 385 12 47 59 6 60 66 12 50 62 9 60 69 7 60 67 12 50 62
4 BEDNAREK, Wiktoria UKS Komorzanka Komorze 2015 379 9 42 51 10 45 55 8 60 68 8 60 68 8 60 68 9 60 69
5 SZÓSTEK, Szymon UKS Komorzanka Komorze 2014 374 10 44 54 13 50 63 8 60 68 8 60 68 7 60 67 10 44 54
6 ZDROJOWA, Kinga UKS Komorzanka Komorze 2014 365 9 43 52 8 60 68 6 60 66 10 45 55 6 60 66 11 47 58
7 ZAJĄC, Wiktoria UKS Roszada Lipno 2014 338 9 41 50 8 43 51 6 60 66 9 43 52 7 60 67 9 43 52
8 PRZYDRYGA, Adam UKS Komorzanka Komorze 2014 308       11 47 58 8 42 50 14 50 64 8 60 68 8 60 68
9 SIKORA, Laura UKS Roszada Lipno 2014 301 7 32 39 7 40 47 8 40 48 8 37 45 10 47 57 5 60 65
10 MENSFELD, Gabriel UKS Komorzanka Komorze 2014 287       10 44 54 10 45 55 8 41 49 11 50 61 8 60 68
11 ROBAK, Joanna UKS Komorzanka Komorze 2014 276       4 36 40 8 41 49 6 60 66 10 44 54 7 60 67
12 STRÓŻYK, Antonina MKSW Pat Miejska Górka 2015 259 7 30 37 6 37 43 6 37 43 8 40 48 7 35 42 8 38 46
13 OLSZAK, Emilia UKS Roszada Lipno 2014 212 6 28 34 6 39 45 6 36 42 8 39 47       8 36 44
14 MURAWSKI, Jakub UKS Roszada Lipno 2014 207 8 38 46             9 42 51 10 45 55 10 45 55
15 ŻUKROWSKI, Jan UKS Komorzanka Komorze 2015 196       6 38 44 8 39 47 10 44 54 9 42 51      
16 ROBAK, Julia UKS Komorzanka Komorze 2015 191         34 34 6 34 40 6 32 38 7 36 43 6 30 36
17 TOMASZEWSKI, Mikołaj UKS Roszada Lipno 2014 176       7 41 48       12 47 59 9 60 69      
18 STRÓŻYK, Agata MKSW Pat Miejska Górka 2016 153 4 18 22 2 35 37       4 26 30 4 29 33 5 26 31
19 MENES, Michał UKS Roszada Lipno 2014 149 9 40 49                   8 41 49 9 42 51
20 CZERWIŃSKI, Oskar UKS Roszada Lipno 2015 139 7 34 41       9 44 53             8 37 45
21 PASZKOWIAK, Zofia UKS Roszada Lipno 2016 134 5 22 27       4 32 36 5 29 34 6 31 37      
22 KACZMAREK, Wojciech UKS Roszada Lipno 2015 130 8 37 45                   8 37 45 7 33 40
23 KUTROWSKI, Szymon UKS Roszada Lipno 2016 127                   6 35 41 6 33 39 8 39 47
24 MENES, Jagna UKS Roszada Lipno 2015 123 8 36 44                   8 38 46 5 28 33
25 GENDEK, Alan UKS Komorzanka Komorze 2015 99             8 43 51       8 40 48      
26 METTLER, Hanna UKS Komorzanka Komorze 2016 89                         8 39 47 7 35 42
27 ŁODYGA, Jolanta UKS Roszada Lipno 2014 82 7 29 36       8 38 46                  
28 SZLAFKA, Kacper UKS Roszada Lipno 2014 76 6 27 33             7 36 43            
29 PELEC, Oliwier UKS Roszada Lipno 2015 70 7 31 38                         5 27 32
30 ZIAJA, Maja UKS Komorzanka Komorze 2017 61                         4 28 32 5 24 29
31 DRYGAS, Julian UKS Komorzanka Komorze 2016 55                         3 27 30 2 23 25
32 WASIUTA, Julian UKS Komorzanka Komorze 2014 53                         10 43 53      
33 MICHAŚ, Aleksander LKS Czarna Damka Lututów 2014 50       8 42 50                        
34 SZAFKA, Kacper UKS Roszada Lipno 2016 50                               9 41 50
35 WOJCIESZAK, Grzegorz UKS Komorzanka Komorze 2014 48 9 39 48                              
36 ŁUCYK, Dorota SP Sarbia 2014 46                   8 38 46            
37 NOWAK, Witold UKS Roszada Lipno 2015 43 8 35 43                              
38 DOMAGALSKI, Stanisław MDK Bydgoszcz 2014 41             6 35 41                  
39 WÓJCIK, Jan UKS Komorzanka Komorze 2015 41                               7 34 41
40 STAWIŃSKI, Wojciech UKS Roszada Lipno 2015 40 7 33 40                              
41 NIEWIŃSKI, Eryk LUKS Gry Logiczne Wronki 2014 40                   6 34 40            
42 JAJCZYK, Jakub UKS Komorzanka Komorze 2016 40                         6 34 40      
43 PRZYBYŁ, Zuzanna SRW Rychlik 2014 39                   6 33 39            
44 MIRKIEWICZ, Wojciech UKS Komorzanka Komorze 2017 39                               7 32 39
45 KLIMEK, Sebastian Szubin 2014 38             5 33 38                  
46 HAŁAJDA, Amelia UKS Komorzanka Komorze 2015 38                         6 32 38      
47 KNAP, Małgorzata SRW Rychlik 2015 37                   6 31 37            
48 HELWICH, Laura SRW Rychlik 2014 36                   6 30 36            
49 VARETELNYK, Anastasiia UKS Roszada Lipno 2015 35                         5 30 35      
50 BARTKOWIAK, Szymon UKS Roszada Lipno 2015 34                               5 29 34
51 POTYRAŁA, Izabela UKS Roszada Lipno 2016 33             2 31 33                  
52 CZERNIAK, Zuzanna SRW Rychlik 2015 33                   5 28 33            
53 KRÓLIKOWSKA, Hanna Przedszkole Bajka Leszno 2016 32 6 26 32                              
54 PAUSZEK, Natalia SRW Rychlik 2015 31                   4 27 31            
55 NOWAKOWSKA, Zofia Przedszkole Bajka Leszno 2015 31 6 25 31                              
56 MICHALSKA, Anna MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2014 30                               5 25 30
57 RADKIEWICZ, Piotr UKS Roszada Lipno 2016 29 5 24 29                              
58 KOCHNER, Jan SRW Rychlik 2015 28                   3 25 28            
59 BINIAK, Ziemowit UKS Roszada Lipno 2015 28 5 23 28                              
60 JANIK, Hania Przedszkole Bajka Leszno 2015 26 5 21 26                              
61 KULESZA, Oliwia Przedszkole Bajka Leszno 2016 25 5 20 25                              
62 ŁODYGA, Michał UKS Roszada Lipno 2015 23 4 19 23                              
63 PRAŁAT, Wiktoria Przedszkole Bajka Leszno 2016 19 2 17 19                              
64 JAGODZIŃSKA, Weronika Przedszkole Bajka Leszno 2016 16   16 16