GRAND PRIX POLSKI 2022 - LIGA ORLIKÓW
L.p. Nazwisko i imię Klub Rocznik PKT RAZEM I II III IV V VI
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 WARZYWODA, Maja UKS Komorzanka Komorze 2012 400 10 44 54 8 60 68 10 60 70 12 60 72 8 60 68 8 60 68
2 ŻUKROWSKI, Franciszek UKS Komorzanka Komorze 2012 384 10 45 55 13 50 63 8 60 68 7 60 67 14 50 64 7 60 67
3 HOFMAŃSKI, Oskar UKS Komorzanka Komorze 2013 338 6 38 44 8 43 51 13 47 60 8 60 68 6 60 66 8 41 49
4 GRZEBYSZAK, Wiktor UKS Komorzanka Komorze 2012 319 11 47 58 8 60 68 6 60 66 12 50 62 5 60 65      
5 DOBIAŁA, Katarzyna UKS Roszada Lipno 2013 308 9 43 52       9 43 52 10 60 70 8 60 68 6 60 66
6 DELALICZ, De Laval Patryk LSWKS Złote Piony Bielawa 2013 296 8 42 50 10 45 55 8 40 48 8 39 47 7 39 46 8 42 50
7 SURMA, Julian UKS Komorzanka Komorze 2013 288 8 41 49 9 44 53       11 47 58 7 60 67 11 50 61
8 FAUSTYNIAK, Bartosz UKS Komorzanka Komorze 2013 258 6 37 43 6 38 44 8 39 47 6 31 37 8 41 49 5 33 38
9 ZAJĄC, Piotr UKS Roszada Lipno 2012 231 4 32 36 5 36 41 5 29 34 6 32 38 6 33 39 7 36 43
10 GRZELAK, Wiktoria UKS Komorzanka Komorze 2012 218 8 40 48 8 41 49       10 45 55 6 60 66      
11 PRZYBYLAK, Iwo UKS Roszada Lipno 2013 176 5 34 39       5 31 36 10 44 54       8 39 47
12 ZAREMBA, Natalia UKS Komorzanka Komorze 2012 140 6 36 42                   7 38 45 9 44 53
13 GENDEK, Klaudia UKS Komorzanka Komorze 2012 121 3 31 34       8 41 49       6 32 38      
14 GAUZA, Nikola UKS Komorzanka Komorze 2013 116 7 39 46       6 32 38       3 29 32      
15 NOWACZYK, Jan UKS Roszada Lipno 2013 115 12 50 62       9 44 53                  
16 STRÓŻYK, Szymon MKSW Pat Miejska Górka 2012 105       2 35 37 4 28 32       5 31 36      
17 MICHALAK, Saimon LZS Senet Janikowo 2013 82             6 33 39 7 36 43            
18 BIAŁECKI ,Kamil SP 1 Szubin 2012 63             13 50 63                  
19 SZYMKIEWICZ, Adrian SRW Rychlik   46                   8 38 46            
20 UFNAL, Alan   2012 45             8 37 45                  
21 RÓŻYCZKA, Aleksander MDK Bydgoszcz 2012 43             7 36 43                  
22 KOTYS., Adam LKS Czarna Damka Lututów 2013 43       6 37 43                        
23 SPICKER, Szymon SP Sarbia 2012 42                   7 35 42            
24 KLAMECKI, Gabriel UKS Komorzanka Komorze   42                         7 35 42      
25 IGNACZAK, Gracjan NSP Smólnik 2012 41                               6 35 41
26 RADKIEWICZ, Mikołaj UKS Roszada Lipno 2013 40 5 35 40                              
27 KUS, Cezary SP Sarbia 2012 40                   6 34 40            
28 KOCHNER, Franciszek SRW Rychlik   39                   6 33 39            
29 SMUŁCZYŃSKI, Miłosz UKS Komorzanka Komorze 2013 38 5 33 38                              
30 TROCHA, Zdzisław NSP Smólnik 2012 36                               4 32 36
31 CZERWIŃSKI, Filip MDK Bydgoszcz 2013 35             5 30 35                  
32 ŁUKASZEWSKI, Stanisław SRW Rychlik 2012 35                         5 30 35      
33 MAGDZIARZ, Maja SP Sarbia 2012 35                   6 29 35            
34 RAUHUT, Tomasz Leszno 2012 33 3 30 33                              
35 NOWAK, Tobiasz NSP Smólnik 2012 33                               2 31 33
36 KORDEK, Szymon SRW Rychlik 2012 33                   5 28 33            
37 SCHIEPEL, Anastazja SRW Rychlik   32                   5 27 32            
38 SZYMAŃSKI, Michał SRW Rychlik 2013 30                   4 26 30            
39 WEGNER, Julia Szubin 2013 29             2 27 29                  
40 ŁACEK, Jagoda SP Sarbia 2012 28                   3 25 28