GRAND PRIX POLSKI 2022 - LIGA MŁODZIKÓW
L.p. Nazwisko i imię Klub Rocznik PKT RAZEM I II III IV V VI
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 DELALICZ, De Laval Krzysztof LSWKS Złote Piony Bielawa 2011 391 11 50 61 8 60 68 5 60 65 13 50 63 8 60 68 6 60 66
2 ILASZ, Jakub SRW Rychlik 2009 377 10 45 55 11 45 56 8 60 68 7 60 67 13 50 63 8 60 68
3 WIDEŁ, Zofia UKS Roszada Lipno 2010 373 9 44 53 7 60 67 12 50 62 9 60 69 7 60 67 10 45 55
4 LEŚNIEWSKI, Radosław UKS Roszada Lipno 2011 364 11 47 58 8 60 68 6 60 66 11 45 56 6 60 66 8 42 50
5 ROGOWSKI, Kacper UKS Komorzanka Komorze 2009 343 8 39 47 11 47 58 7 60 67 9 38 47 12 47 59 5 60 65
6 FRANEK, Hugo UKS Roszada Lipno 2011 340 9 42 51 10 44 54 10 45 55 6 60 66 9 44 53 11 50 61
7 RYDZ, Maja UKS Komorzanka Komorze 2011 329 7 36 43 13 50 63 4 60 64 10 42 52 5 60 65 6 36 42
8 RUMIŃSKA, Gabriela UKS Roszada Lipno 2011 319 9 43 52 5 60 65 8 39 47 7 29 36 10 45 55 4 60 64
9 FILIPIAK, Nikola UKS Komorzanka Komorze 2011 313 8 37 45 9 43 52 5 60 65 8 35 43 9 41 50 11 47 58
10 BRZOZOWSKI, Kajetan UKS Roszada Lipno 2011 266 8 38 46 6 35 41 8 40 48 8 32 40 7 33 40 8 43 51
11 MAJER, Bartosz UKS Roszada Lipno 2011 265 9 40 49 8 39 47 6 31 37 8 36 44 7 34 41 7 40 47
12 KOŚCIAŃSKA, Klaudia UKS Komorzanka Komorze 2010 242 3 25 28 8 40 48 7 35 42 8 30 38 8 37 45 6 35 41
13 FAUSTYNIAK, Jakub UKS Komorzanka Komorze 2011 239 6 30 36 8 38 46 6 28 34 8 31 39 8 38 46 6 32 38
14 RUMIŃSKI, Antoni UKS Roszada Lipno 2009 233 9 41 50       7 36 43 8 34 42 9 43 52 7 39 46
15 PAUSZEK, Magdalena SRW Rychlik 2010 226             11 47 58 5 60 65 9 40 49 10 44 54
16 PASZKOWIAK, Błażej UKS Roszada Lipno 2011 222 6 33 39 6 33 39 6 29 35 8 33 41 6 25 31 6 31 37
17 STACHOWIAK, Jakub UKS Roszada Lipno 2011 219 6 31 37 6 34 40 7 33 40 6 22 28 7 31 38 6 30 36
18 PASZKOWIAK, Marlena UKS Roszada Lipno 2010 180 5 29 34 6 31 37 2 23 25 6 18 24 5 23 28 3 29 32
19 BURDAJEWICZ, Aniela SRW Rychlik 2011 150             9 42 51 9 39 48 9 42 51      
20 TEREKHOVA ,Svitlana Ukraina 2010 123             8 38 46 7 27 34 8 35 43      
21 GOTOWSKI, Dawid MDK 1 Bydgoszcz 2011 120             10 44 54 6 60 66            
22 GOLONKA, Bartłomiej LKS Czarna Damka Lututów 2011 109 3 26 29 7 37 44 6 30 36                  
23 GOTOWSKI, Filip MDK 1 Bydgoszcz 2009 99             9 41 50 9 40 49            
24 SZYDA, Karol SRW Rychlik 2011 90             4 24 28 6 24 30 6 26 32      
25 STRÓŻYK, Tobiasz MKSW Pat Miejska Górka 2009 87             5 25 30       5 22 27 2 28 30
26 GORWA, Jan UKS Roszada Lipno 2010 86 7 35 42                         7 37 44
27 CZARNOTTA, Jacek MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2010 74             7 34 41 7 26 33            
28 BŁACHOWIAK, Natan UKS Roszada Lipno 2009 74 6 32 38                   6 30 36      
29 MATYSIAK, Bartłomiej UKS Roszada Lipno 2010 70 4 27 31                         6 33 39
30 ŁUKASZEWSKI, Jan SRW Rychlik 2010 64                   6 25 31 6 27 33      
31 GRUCHOT, Magdalena LKS Czarna Damka Lututów 2011 59 2 24 26 4 29 33                        
32 KRYVONIS, Maksym   2011 55                   11 44 55            
33 KRAUZE, Filip LUKS Gry Logiczne Wronki 2009 53                   10 43 53            
34 MICHAŚ, Jakub LKS Czarna Damka Lututów 2011 43       7 36 43                        
35 WÓJCIAK, Marcel LKS Czarna Damka Lututów 2011 41 7 34 41                              
36 PAPIERKOWSKI, Robert LKS Czarna Damka Lututów 2011 38       6 32 38                        
37 ŚLĄZAK, Marcin LKS Czarna Damka Lututów 2010 35       5 30 35                        
38 WÓJCIAK, Bartłomiej LKS Czarna Damka Lututów 2010 33 5 28 33                              
39 UFNAL, Sandra   2009 32             5 27 32                  
40 PICHLAK, Natalia LKS Czarna Damka Lututów 2011 32       4 28 32                        
41 PEJKA, Kacper LUKS Zefir Janikowo 2010 31             5 26 31                  
42 SROKA, Aleksandra LKS Czarna Damka Lututów 2011 30       3 27 30                        
43 NOWAK, Paweł SP Sarbia 2009 29                   6 23 29            
44 ŚCIEPURA, Adam SRW Rychlik 2010 27                   6 21 27            
45 LEWCZUK, Andrzej Krzyż 2009 26                   6 20 26            
46 ŁUCYK, Franciszek SP Sarbia 2010 25                   6 19 25            
47 KOŚCIAŃSKI, Antoni UKS Roszada Lipno 2010 25                         4 21 25      
48 ŚWIĄTEK, Dominika UKS Roszada Lipno 2010 22                         3 19 22      
49 KAMIŃSKI ,Arkadiusz SP Sarbia 2009 22                   5 17 22            
50 MIKULSKI, Jakub SP3 Trzcianka 2009 20                   4 16 20            
51 SZWAK, Róża LUKS Gry Logiczne Wronki 2009 19                   4 15 19            
52 SOBKOWSKI, Norbert LUKS Gry Logiczne Wronki 2011 18                   4 14 18            
53 CZERNIAK, Joanna SRW Rychlik 2011 17                   4 13 17            
54 ZŁOCIŃSKI, Dominik SRW Rychlik 2011 16                   4 12 16            
55 GRUPA, Michał LUKS Gry Logiczne Wronki 2011 14                   3 11 14            
56 KOCHNER, Stefan SRW Rychlik 2011 13                   3 10 13            
57 ŁUCJAN, Agata SP Sarbia 2010 12                   3 9 12            
58 CZESZEJKO, Mateusz SRW Rychlik   10                   2 8 10            
59 KOZA, Andrzej LUKS Gry Logiczne Wronki 2009 9                   2 7 9