GRAND PRIX POLSKI 2022 - EKSTRALIGA
L.p. Nazwisko i imię Klub Rocznik PKT RAZEM I II III IV V VI
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 WIECZOREK, Sebastian LKS Czarna Damka Lututów 2004 350 11 47 58 10 44 54 10 45 55 12 50 62 11 47 58 13 50 63
2 ŁUKOMSKA, Aleksandra UKS Komorzanka Komorze 2008 254 8 35 43 7 31 38 8 28 36 9 38 47 9 39 48 7 35 42
3 WYSOKIŃSKI, Mateusz UKS Roszada Lipno 2008 251 11 45 56 10 43 53 9 38 47 9 36 45       9 41 50
4 ZYBER-MOSZAK, Amadeusz UKS Roszada Lipno 2005 228 11 50 61 11 47 58 10 41 51 11 47 58            
5 ZAWITAJ, Aleksander MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2008 207 8 38 46       7 23 30 8 31 39 8 38 46 8 38 46
6 TOMCZAK, Patrycja UKS Komorzanka Komorze 2007 191       6 27 33 8 30 38 8 26 34 7 30 37 9 40 49
7 ZAWITAJ, Tymoteusz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2005 180 6 28 34       7 20 27 8 28 36 8 34 42 7 34 41
8 MYSZUK, Tymoteusz UKS Roszada Lipno 2004 167 10 44 54 12 50 62             9 42 51      
9 WOCIAL, Marcin GKS Diagram Mińsk Maz. 1988 164       11 45 56 10 43 53       10 45 55      
10 GRZESIAK Marcin UKS Struga Marki 1972 162       9 42 51 9 39 48       13 50 63      
11 BAŃKOWSKI, Bogdan UKS Struga Marki 1999 157       9 41 50 11 47 58 9 40 49            
12 TEREKHOV, Roman Ukraina 1980 155             9 37 46 11 45 56 10 43 53      
13 KĄTNY, Samuel MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2006 153 9 43 52                   9 41 50 9 42 51
14 HUBARIEVA, Alona UKS Roszada Lipno 1991 150                   8 35 43 9 40 49 11 47 58
15 FLISIKOWSKI, Sylwester SRW Rychlik 1973 146 8 42 50       10 44 54 8 34 42            
16 KĄTNY, Tymoteusz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2008 146 8 40 48                   10 44 54 7 37 44
17 CHRZĄSZCZ, Rafał LZS Senet Janikowo 1988 141 8 41 49       8 31 39 10 43 53            
18 HUBARIEVA, Anastasiia UKS Roszada Lipno 2004 140                   8 33 41 8 37 45 10 44 54
19 LEWEK, Antoni OKSTNiS Cross Opole 1948 138 7 30 37 8 35 43             6 23 29 5 24 29
20 FLISIKOWSKA, Agata SRW Rychlik 2006 134 7 32 39       7 21 28 8 32 40 5 22 27      
21 WIECZOREK, Ireneusz LKS Czarna Damka Lututów 1965 134 5 24 29 4 22 26       5 10 15 6 25 31 6 27 33
22 PRZYBYLSKA, Amelia UKS Komorzanka Komorze 2008 125 5 26 31       5 8 13 6 18 24 6 24 30 4 23 27
23 HAŁAS, Maksymilian UKS Komorzanka Komorze 2008 119             6 17 23 6 20 26 6 28 34 6 30 36
24 BERNAT, Tomasz UKS Komorzanka Komorze 2007 115       5 26 31             8 36 44 7 33 40
25 GRZELAK, Arseniusz OKS Sokół Wrocław 1941 113 8 39 47 9 39 48 6 12 18                  
26 ŚLĘZAK, Zygmunt LKS Czarna Damka Lututów 1961 112 8 34 42 5 25 30 8 32 40                  
27 KORTAS, Krzysztof LUKS Zefir Janikowo 1996 111             13 50 63 9 39 48            
28 SKITEK, Antonina UKS Komorzanka Komorze 2007 110 5 25 30 5 23 28             3 15 18 6 28 34
29 KARPIŃSKI, Edward UKS Roszada Lipno 1963 93 7 31 38       5 9 14       8 33 41      
30 PERDEK, Edward LKS Czarna Damka Lututów 1956 85 8 36 44 7 34 41                        
31 PISARSKA, Katarzyna UKS Roszada Lipno 2005 84       9 40 49             6 29 35      
32 WOCIAL, Łukasz GKS Diagram Mińsk Maz. 1992 76       6 28 34 8 34 42                  
33 BAJKOWSKA, Malwina OKS Sokół Wrocław 2003 76       8 37 45 7 24 31                  
34 DEREK, Mariusz LUKS Gry Logiczne Wronki 1982 75                         7 31 38 6 31 37
35 MATYSIAK, Mateusz UKS Roszada Lipno 2005 74 6 29 35                         7 32 39
36 KASENDRA, Władysław LKS Czarna Damka Lututów 1941 71       7 30 37 8 26 34                  
37 FLISIKOWSKI, Kamil SRW Rychlik 2008 67 8 33 41       7 19 26                  
38 MAMET, Jan LUKS Gry Logiczne Wronki 1952 67 5 27 32             8 27 35            
39 LECH, Tomasz OKSTNiS Cross Opole 1993 67       4 21 25             2 14 16 4 22 26
40 KOMOROWICZ, Ryszard LUKS Gry Logiczne Wronki 1941 62 5 21 26       3 1 4 4 7 11 4 17 21      
41 ZYBER-MOSZAK, Vivien UKS Roszada Lipno 2008 58                         5 21 26 6 26 32
42 TEREKHOV, Bohdan Ukraina 2008 56             3 1 4 7 23 30 4 18 22      
43 NOSARIEVA ,Alona   2003 55                               10 45 55
44 KUS, Piotr LZS Kociołki Sarbia-Sarbka 1979 54                   10 44 54            
45 LEWANDOWSKI, Mateusz LUKS Zefir Janikowo 1987 52             10 42 52                  
46 PIĄTEK, Mateusz LKS Unia Horyniec-Zdrój 1993 52                   10 42 52            
47 BOGUSLAWSKI, Timor   2008 52                               9 43 52
48 SKRZYŃSKA, Danuta Krajna Sępólno Krajeńskie 1946 50             6 13 19 7 24 31            
49 FLISIKOWSKA, Arleta SRW Rychlik 1994 50                   9 41 50            
50 WESOŁOWSKI, Zenon UKS Lokator Gniezno 1949 49             9 40 49                  
51 SOBKOWSKA, Julia LUKS Gry Logiczne Wronki 2008 48 5 23 28             6 14 20            
52 KROSZEL, Justyna SRW Rychlik 2005 47                   6 17 23 5 19 24      
53 HOSZOWSKA, Grażyna OKSTNiS Cross Opole 1957 46 5 22 27 1 18 19                        
54 CHRZĄSZCZ, Sebastian LZS Senet Janikowo 1990 45             9 36 45                  
55 CHRZĄSZCZ, Jan LZS Senet Janikowo 1957 45 8 37 45                              
56 MALAK, Bartosz LUKS Zefir Janikowo 2000 44             9 35 44                  
57 SZYMAŃSKI, Jakub UKS Komorzanka Komorze 2007 43                               7 36 43
58 PRZYBYŁ, Jarosław SRW Rychlik 1989 41             8 33 41                  
59 CIBORSKI, Michał Jutrzenka Częstochowa 1987 39       7 32 39                        
60 KULUPA, Paweł LUKS Gry Logiczne Wronki 2004 39 2 18 20             6 13 19            
61 ADAMSKI, Włódzimierz SRW Rychlik 1952 38                   8 30 38            
62 PRZYBYŁ, Jarosław SRW Rychlik 1989 37                   8 29 37            
63 KOSZAREK, Tomasz LUKS Gry Logiczne Wronki 1952 37 4 19 23             5 9 14            
64 RAK, Stanisław UKS Lokator Gniezno 1966 35             8 27 35                  
65 WALKOWSKA ,Aleksandra UKS Roszada Lipno 2004 35       6 29 35                        
66 KENIG, Oliwia SRW Rychlik 2004 33                         6 27 33      
67 GETTLER, Michał MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2006 30                   4 6 10 4 16 20      
68 KOZACZYŃSKI, Jakub LZS Senet Janikowo 2004 29             7 22 29                  
69 BALTAZHY, Irina   2001 28                   6 22 28            
70 HUBIAK, Andrzej Jutrzenka Częstochowa 1968 25             7 18 25                  
71 WÓJCIAK, Robert LKS Czarna Damka Lututów 1982 24 4 20 24                              
72 MICHAŚ, Piotr LKS Czarna Damka Lututów 1984 23       3 20 23                        
73 KUBIAK, Kamil LZS Senet Janikowo 2002 22             6 16 22                  
74 MICHAŚ, Małgorzata LKS Czarna Damka Lututów 1988 22       3 19 22                        
75 DOROFEIEVA, Sofiia   2008 22                   6 16 22            
76 KOZACZYŃSKI, Mateusz LZS Senet Janikowo 2002 21             6 15 21                  
77 KOZA, Dominik LUKS Gry Logiczne Wronki 2001 21                   6 15 21            
78 CZARNOTTA, Katarzyna Krajna Sępólno Krajeńskie 2007 18             4 2 6 4 8 12            
79 STRZELECKI, Bartosz SRW Rychlik 2008 18                   6 12 18            
80 ŁOŻYŃSKA, Oliwia LZS Senet Janikowo 2007 16             5 4 9 3 4 7            
81 BORKOWSKA, Justyna UKS Lokator Gniezno 1964 15             5 10 15                  
82 BIAŁECKI, Kacper SP 1 Szubin 2007 12             5 7 12                  
83 GUTOWSKA, Ewa MDK Bydgoszcz 2008 11             5 6 11                  
84 ŁUCJAN, Szymon SP Sarbia 2007 8                   3 5 8            
85 ZIEMSKA, Oliwia Krajna Sępólno Krajeńskie 2006 6                   3 3 6            
86 KUBIAK, Kacper LZS Senet Janikowo 2004 4             3 1 4                  
87 CZARNECKA, Adrianna SP Sarbia 2007 3                   1 2 3            
88 BARANOWSKI ,Szymon Wielki Sosnowiec 2008 1               1 1                  
                                             
 
Kategoria +50
Niepełnosprawni